Dodawanie zajęć

Jak dodać zajęcia do grafika

W celu dodania zajęć należy kliknąć w godzinę, o której zajęcie ma się rozpocząć lub w prawym rogu w przycisk „Dodaj zajęcie”.

Grafik zajęć w przedszkole.pl

W jednym i w drugim przypadku otworzy się okienko, w którym wypisujemy szczegóły:

Grafik zajęć tworzenie i dodawanie

- Nazwa zajęcia
- Wybieramy grupę lub dzieci. Skorzystać można z wyszukiwarki i zaznaczyć kwadracikiem wybrane .
- Wybieramy nauczyciela prowadzącego dane zajęcie
- Ustalamy typ zajęcia, czy jest to zajęcie cykliczne programowe, cykliczne dodatkowe, zajęcie jednorazowe, zajęcia wielodniowe.

- Jeżeli zaznaczyliśmy, że dane zajęcie jest zajęciem cyklicznym, wybrać musimy przedział czasowy oraz w jakie dni mają się powtarzać.
           - Przy wyborze zajęć jednorazowych lub wielodniowych wskazać musimy datę lub przedział czasowy

Zajęcia cyklicznie w grafiku w przedszkole.pl

- Wskazujemy, o której godzinie zajęcia się rozpoczynają i kończą
- Dodatkowo wybrać można kolor, w którym dane zajęcie pokaże się na grafiku oraz wydrukuje się
- Jeżeli zajęcie jest dodatkowo płatne należy wskazać koszt tego zajęcia - wówczas doliczy się do finansów danego dziecka

Na koniec zatwierdzamy przyciskiem „Dodaj zajęcie”. Wówczas ukaże się ono w grafiku.