O programie przedszkole.pl

Historia serwisu Przedszkole.pl zaczęła się banalnie...... w 2016r.

Pewnego pięknego jesiennego popołudnia, pomysłodawca poszedł odebrać swojego syna z przedszkola, do którego niedawno trafił.
Czekając w szatni na ubiór dziecka, zauważył leżącą w szafce zamkniętą kopertę z imieniem i nazwiskiem syna.
W tym samym czasie do szatni weszła przemiła Pani Dyrektor i padło pytanie co to za koperta ....... okazało się, że jest to informacja o czesnym.

Jako, że pomysłodawca (twórca kilkuset serwisów www) pracuje w branży internetowej zainteresował się tematem i zaczął wypytywać o brak oprogramowania informującego rodziców o takich rzeczach.
Okazało się, że wówczas prócz 3 bardzo trudnych i nieintuicyjnych oraz drogich programów stacjonarnych do zarządzania przedszkolem (instalowanych na komputer) nie ma nic ..... :)

Zaraz po powrocie do domu zweryfikował te informacje, po czym na drugi dzień zaproponował Pani Dyrektor współpracę na zasadzie chęci stworzenia zgodnie z potrzebami takiego oprogramowania online.

Do współpracy zaproszone zostało również poprzednie przedszkole starszego dziecka, celem weryfikacji i trafności poszczególnych funkcji i pomysłów. Kolejny etap to wybór odpowiedniej nazwy dla programu.

Niestety z pośród 250 domen, które były w dyspozycji pomysłodawcy, żadna nie spełniała jego oczekiwań.
Poszukiwania i prace trwały ..... minął pierwszy rok prac a serwis nadal nie posiadał nazwy .... I tak weryfikując nazwy domen okazało się, że przedszkole.pl jest niezagospodarowane.

Negocjacje zakupu domeny od poprzedniego właściciela trwały ponad pół roku ...... niestety nowy Mercedes poszedł w zapomnienie :) ale efektem jest najlepsza nazwa domeny dla tej branży :)

I tak po 2 latach pracy, przedstawiamy Państwu efekt naszych działań i analiz, czyli łatwy i przyjemny program do zarządzania przedszkolem.

Przy okazji serdeczne podziękowania za wkład w budowę serwisu dla:
Pani Dyrektor Marzena
Pani Dyrektor Marianna
Główny programista Paweł
Wdrożeniowiec Kamila
Grafik Mateusz
Teksty Justyna
Bezpieczeństwo Kordan
Prawo Łukasz
Syn Hubert za natchnienie do działania.