Aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach dostęp do informacji jest wręcz pożądany. Zwłaszcza jeżeli dotyczy to spraw najwyższej wagi. Takimi informacjami są te, które dotyczą naszych dzieci. Program do zarządzania przedszkolem.pl przewidział to i dodatkowo w swej ofercie posiada aplikację na telefon.

Aplikacja mobilna programu do zarządzania przedszkolem

mobilny program dla przedszkoli

Każdy rodzic, który ma założone konto w przedszkole.pl jednocześnie może pobrać i zainstalować mobilną wersję programu na swój telefon.

Logowanie odbywa się na te same dane co na stronie internetowej.

Przejrzysta grafika, intuicyjne poruszanie się sprawi, że zerkanie na aplikacje będzie szybkie.

Pozwoli to na uspokojenie trosk związanych z oddaniem dziecka do przedszkola. Ciągła i bieżąca informacja, która pojawia się jako alert na telefonie pozwoli na momentalny kontakt z przedszkolem i otrzymanie informacji bezzwłocznie.

Takie rozwiązanie ma wiele korzyści, zwłaszcza, że nie wszyscy rodzice osobiście odbiera swoje pociechy.

Korzyści płynące z aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna da rodzicowi możliwość:

• szybkiego zgłoszenia nieobecności dziecka,
  • podejrzenie rozkładu zajęć,
  • sprawdzeniu jakie zadania ma do wykonania,
  • podpatrzenie menu,
  • korespondencji z wychowawcą,
  • wyświetlenia informacji o wysokości czesnego do opłacenia, wraz z możliwością dokonania szybkiej płatności,
  • wglądu do profilu dziecka

Kontakt z przedszkolem jest w zasięgu jednej ręki co daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Aplikacja nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych i najdrobniejszych sprawach związanych z Pociechą.

mobilny program do zarządzania przedszkolem