Konta nauczycieli

Konta nauczycieli w programie do zarządzania przedszkole.pl zakłada się w celu uschematyzowania, organizacji i łatwiejszego zarządzania placówką i jej członkami. Wpisanie wszystkich nauczycieli i wychowawców do programu, pozwoli mieć wszytko pod kontrolą, ułożone i posegregowanie z łatwą i szybką możliwością odnalezienia szczegółów.

Walory kont nauczycieli

Program do zarządzania przedszkolem zawiera specjalną opcję do zarządzania nauczycielami i wychowawcami. Zakładając konto dla nauczyciela należy wypełnić krótki formularz przypominający kwestionariusz.

Obejmuje on dane personalne, wraz z danymi teleadresowymi, dane dotyczące zatrudnienia i przyszłej kariery oraz ewentualnie zdjęcie, które pomocne będzie w dalszej pracy z programem.

Jednocześnie z założeniem profilu dla nauczyciela założyć można indywidualne konto w programie, które umożliwi kontakt z dyrekcją i rodzicami - wysyłanie i odbieranie wiadomości, zlecanie i odbieranie zadań i stałą kontrolę nad swoją grupą dzieci.

Na konto to nauczyciel loguje się swoim adresem mailowym i hasłem. W profilu nauczyciela oznacza się grupę, którą się opiekuje na stałe lub jako pomocnik oraz zajęcia, które prowadzi ( główne lub dodatkowe).

Lista nauczycieli

Lista kont nauczycieli w przedszkole.pl

Zarządzanie personelem

Umieszczenie nauczycieli oraz wychowawców w programie do zarządzania przedszkolem przedszkole.pl czyli utworzenie dla nich indywidualnych kont zredukuje wiele czynności, takich jak:

• odnalezienie szczegółów umowy,
  • przyspieszy kontakt, zwłaszcza w relacjach Rodzic-Nauczyciel
  • pozwoli na spersonalizowanie zlecanych zadań
  • ułatwi zarządzanie grafikiem oraz czasem

Korzyści płynące z zakładania kont dla nauczycieli zostaną szybko zauważone, zaraz po rozpoczęciu prac z programem przedszkole.pl i zapewne docenione.

Edycja danych nauczyciela

Edytowanie danych nauczyciela w programie przedszkole.pl